|
|
English version |
|
![]()
|
![]() |
|
Katalog gier |
Gry planszowe i towarzyskie :: Logiczne |
|
Hooop! (Hop! hoop!)Gra rodzinna od lat 7Hooop! Skok! Hooop! Skok!
GRA JEST LAUREATEM NAGRODY: ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU 2008! w kategorii: zabawki dla dzieci w wieku 7-12
Galeria(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć jego powiększenie) Klienci, którzy kupili Hooop! (Hop! hoop!), kupili również...:
Komentarze do tego produktu:
Katarzyna Mazur
[ dodano: 27.12.2009 ]
Ładnie wygląda, dobry prezent dla dziewczynki. Dla dorosłych trochę nudna.
Gra jednego wieczoru. Nie jest to tytuł do którego można regularnie wracać. Nie wciąga i nie gimnastykuje umysłu tak bardzo jak może się wydawać. Żeby oddać sprawiedliwość, muszę napisać, że gra jest przepięknie wydana i jeżeli chcemy zachęcić nasze dziecko do planszówek, to trudno o lepszy wybór.
zanskar
[ dodano: 30.07.2009 ]
Idealna na granie z dzieciakami, wykonanie przyciąga wzrok i sprawia naprawdę dobre wrażenie, jakościowo także wiele nie można zarzucić. Gra się bardzo przyjemnie w każdej grupie, na 2 osoby przypomina warcaby ;) Im więcej graczy tym więcej się dzieje na planszy, losowość wzrasta ale w tego typu grze to nie zarzut. Wg mnie żelazna pozycja na półce z lekkimi grami rodzinnymi!
Dariusz Chrost
[ dodano: 08.05.2009 ]
ocenę 3 daję tylko dlatego, że już przejadły mi się takie "proste, mile i przyjemne gry". fakt, że zasady gry są banalne, a rozgrywka jest szybka i dostarcza porcji emocji, ale jednak chyba muszę powrócić to puerto rico:) Za to moja dziewczyna zachwycona. ogólnie gra jest bardzo ładnie wydana, wymaga trochę kombinowania ale..nie za dużo, nie ma raczej losowości, prędzej złośliwość współgracza, który podkrada Ci kładkę. Ale ogólnie-gra jest w porządku na wieczory przy piwku ze znajomymi, a idealna wręcz do rozgrywki z dziećmi.
Bardzo estetyczna i solidnie wykonana gra z prostymi zasadami, szybką rozgrywką i dużą dozą radochy uczestników. Poza tym gra praktycznie bezwiekowa, czyli zarówno dla wnuków jak i dziadków. Polecam szczerze.
S. Bardzo ładna gra w bardzo przystępnej cenie. Wykonanie naprawdę na piatkę a zasady proste i czytelne. Gra wymaga myślenia, więc raczej nie jest dla dzieci poniżej 8 roku życia, no chyba, że będzie traktowana tylko i wyłącznie zabawowo. Generalnie świetna rzecz do własnej kolekcji jak i na prezent.
S. Bardzo miła gra rodzinna.
Każdy ma za zadanie przemieścić swoje żabki na liście przeciwników. Nie jest to jednak takie proste ponieważ do skoków potrzebne są kładki, które znikają po "skoku" żabki. Kładki można dostawiać lub skakać bez kładek, ale .... reszta w instrukcji :)
Veridiana
[ dodano: 17.11.2008 ]
Hooop! to gra logiczna przypominająca starą dobrą Halmę, w którą być może graliście ze swoimi babciami (jak ja). Dysponujemy 3 żabkami (bardzo ładne figurki), które należy przeprowadzić z naszego liścia na liście przeciwników. w tym celu każemy żabkom skakać z liścia na liść i przy okazji spychać z nich inne żabki na liście sąsiednie.
zasady o tyle nie przystają do realiów, że żaby do skoku nie potrzebują kładek, nasze natomiast tak. na początku gry kładki łączą wszystkie liście tworząc swoistą sieć połączeń. każdy skok jak i wypchnięcie innych żabek powodują, że kładki znikają i możliwość następnego skoku między danymi dwoma liśćmi pojawia sie dopiero po dołożeniu w tym miejscu nowej kładki. Gra jest sprytna, tworząc odpowiednie układy w jednym ruchu można poruszyć kilka żabek, przy czym swoje zbliżyć do celu a cudze skutecznie od niego oddalić. Wykonanie też jest bardzo przyjemne dla oka, choć wbrew temu, co sugeruje okładka - w grze nie ma żabek żółtych ;) Jedynym mankamentem mogą być kładki, gdyż wyślizgują się z palców. na to jest jednak rada - zapuszczać paznokcie! |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
© 2003-2010 REBEL.pl gry planszowe i towarzyskie | O firmie | Polityka prywatności | Regulamin | Reklama | Fundusze europejskie | Kontakt |
Proste zasady, miła oprawa a jednocześnie wymusiła od maluchów wysilenia szarych komórek
Polecam.