Army Painter Colour Primer - Anti-Shine Matt Varnish

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (17)
Akrylowy spray matujący. Farba 400ml. Idealne połączenie podkładu i kolorowego sprayu. Unikalna formuła Colour Primer'a została tak zaprojektowana aby perfekcyjne wykończenie było widoczne zarówno na plastikowych, jak i metalowych modelach. Farba wysycha bardzo szybko pozostawiając matową powłokę.
Wydawca:
Army Painter
4495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Akrylowy spray matujący. Farba 400ml. Idealne połączenie podkładu i kolorowego sprayu. Unikalna formuła Colour Primer'a została tak zaprojektowana aby perfekcyjne wykończenie było widoczne zarówno na plastikowych, jak i metalowych modelach. Farba wysycha bardzo szybko pozostawiając matową powłokę.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.4

4.47
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Army Painter Colour Primer - Anti-Shine Matt Varnish


Najbardziej przydatne recenzje

Dungal

Liczba recenzji: 28

Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy lakier jaki używałem - o niebo lepszy od matowych z butelki. Starcza na długo, doskonale pokrywa i ma szybki czas schnięcia. Zapach szybko się ulatnia. Doskonały do pokrywania każdej ilości figurek w szybkim tempie.

Jeszcze dodam, że swoją jakość trzyma nawet długo po terminie ważności.


dewodaa

Liczba recenzji: 394

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Muszę w końcu zmienić pogląd na temat tego varnisha. Łudziłem się, żę to ze mną jest coś nie tak, że może nie umiem używać go itp. ale prawda jest taka, że o ile nie chcesz od razu zużyć całego - NIE kupuj. Mimo poprawnego używania - dysza się zatyka, a varnish wręcz wylewa. O dziwnych wybrzuszeniach na puszce nie wspominając. Reasumując, figurki które pomalowałem pewnie idą już w setkach, puszek tego varnishu Army Paintera miałem pewnie ok.4-5 i może jedną zużyłem do 0. Resztę musiałem po kilku użyciach po prostu wywalić.
Kocham farby Army Painter, ale farby w sprey'u - tylko Citadel.


Marcin

Liczba recenzji: 8

Jak dla mnie ideał :)

Ocena mówi sama za siebie. Idealny lakier matujący... używałem różnych, ale ten spełnia moje wymagania w 100%. Polecam. Kupujcie bo będę zły :P

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie