Army Painter Colour Primer - Matt Black

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (9)
Podkład matowy czarny. Idealne połączenie podkładu i kolorowego sprayu. Unikalna formuła Colour Primer'a została tak zaprojektowana aby perfekcyjne wykończenie było widoczne zarówno na plastikowych, jak i metalowych modelach. Farba wysycha bardzo szybko pozostawiając matową powłokę.
Wydawca:
Army Painter
4495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podkład matowy czarny. Idealne połączenie podkładu i kolorowego sprayu. Unikalna formuła Colour Primer'a została tak zaprojektowana aby perfekcyjne wykończenie było widoczne zarówno na plastikowych, jak i metalowych modelach. Farba wysycha bardzo szybko pozostawiając matową powłokę.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.4

4.89
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Army Painter Colour Primer - Matt Black


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 5

Dobry, solidny produkt

Dobrze kryjący podkład do malowania, idealny dla początkujących malarzy takich jak ja


Adam

Liczba recenzji: 34

Jak dla mnie ideał :)

Dla mnie jedyna alternatywa dla spray'ów citadel. ArmyPainter znacznie lepiej kryje, nie mówiąc już o całej gammie kolorów.


Schizoferret

Liczba recenzji: 294

Jak dla mnie ideał :)

Podstawowy podkład, zwłaszcza dla początkujących lub do ekspresowego malowania. Dobrze kryje i się trzyma, wybacza niedociągnięcia. Jedynie tradycyjnie słabo kryjące kolory jak czerwony i żółty mogą wymagać kilku warst, ale to już wada tych farb; W takim wypadku lepiej wybrać biały.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie