Army Painter - Magic Superglue Activator

  • star
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (1)
Jeśli nigdy nie używałeś SuperGlue Activator - czeka na Ciebie jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek w Twoim hobby! Próbowałeś kiedyś przez niekończące się godziny skleić 2 malutkie kawałki metalu razem lub dwa naprawdę duże? To wszystko już historia: Magia SuperglueActivator twardnieje natychmiast po użyciu pierwszej dawki - skleja elementy bezpośrednio w miejscu w którym jest zaaplikowany. Po wypróbowaniu Magic Activator nigdy nie wrócisz do "normalnego" czasochłonnego klejenia.
Wydawca:
Army Painter
1995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Jeśli nigdy nie używałeś SuperGlue Activator - czeka na Ciebie jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek w Twoim hobby!
Próbowałeś kiedyś przez niekończące się godziny skleić 2 malutkie kawałki metalu razem lub dwa naprawdę duże? To wszystko już historia: Magia SuperglueActivator twardnieje natychmiast po użyciu pierwszej dawki - skleja elementy bezpośrednio w miejscu w którym jest zaaplikowany.
Po wypróbowaniu Magic Activator nigdy nie wrócisz do "normalnego" czasochłonnego klejenia.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.08

1.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Army Painter - Magic Superglue Activator
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie