Citadel Base - Ceramite White

farbka
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (10)
1295

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.02

4.60
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Base - Ceramite White


Najbardziej przydatne recenzje

Crank84

Liczba recenzji: 56

Bardzo dobra farba podkładowa, idealnie kryje. Używałem farb innych producentów, ale po wielu próbach uważam, że te firmy Citadel są najlepsze. Cena adekwatna do jakości.


Piotr3248

Liczba recenzji: 53

Niby farbka jak farbka, ale moim zdaniem lepsza niż produkty konkurencji. Kiedyś może faktycznie valejo miało lepsze produkty, ale po całkowitym przemodelowaniu lswoich farb, GW nie ma sobie równych! Duży wybór kolorów, podział na base, layery czy washe i bardzo wygodne pojemniczki, w których farbki nie wysychają. No i bezpłatne tutoriale od Duncana na YouTube ;>
Polecam!


Pizystrat

Liczba recenzji: 211

Dobry, solidny produkt

W porównaniu do białej z serii Layer (White Scar) mam wrażenie, że ta jest cokolwiek gęstsza, ale przez to lepiej kryje. To czyni ja dobra do poprawiania miejsc, gdzie spray kiepsko chwycił, ale także malowania na biało ciemniejszych powierzchni.

W przeciwieństwie do poprzedniego słoiczka ton nie był już w połowie zaschnięty w momencie zakupu. Ostrożnie stawiam więc 4... ;)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie