Citadel Dry - Ryza Rust

farbka
17 opinii
  Seria Citadel Dry różni się konsystencją od pozostałych farb, jest gęsta co czyni ją doskonałą do techniki suchego pędzla "drybrush". Dzięki niej pozostawicie farbkę na krawędziach modelu co doskonale podkreśla wypukłe elementy i inne odstające detale.Wszystkie farbki firmy Citadel są nietoksyczne, akrylowe na bazie wody. Przeznaczone do malowania modeli plastikowych, metalowych i żywicznych.Jeden pojemnik zawiera 12ml farby.
  1295

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Seria Citadel Dry różni się konsystencją od pozostałych farb, jest gęsta co czyni ją doskonałą do techniki suchego pędzla "drybrush". Dzięki niej pozostawicie farbkę na krawędziach modelu co doskonale podkreśla wypukłe elementy i inne odstające detale.

  Wszystkie farbki firmy Citadel są nietoksyczne, akrylowe na bazie wody. Przeznaczone do malowania modeli plastikowych, metalowych i żywicznych.

  Jeden pojemnik zawiera 12ml farby.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  20 g

  Recenzje

  4.82
  na podstawie 17 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Dry - Ryza Rust  Najbardziej przydatne recenzje

  Schizoferret

  Liczba recenzji: 294

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Jaskrawy pomarańcz, bardzo bliski Troll Slayer Orange z linii Layer i mniej jaskrawy niż stare Blazing Orange. Niemniej farbami 'suchymi', ze względu na wąskie zastosowanie, polecałbym się zaczynać interesować dopiero gdy nasza paleta przekroczy 100 farb - do okazjonalnego malowania lub na początek zdecydowanie nie warto, lepiej wybrać wspomnianego Trollobójcę.


  RachCiach

  Liczba recenzji: 57

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Kupiłem tę farbę pod wpływem poradnika Sorastro do malowania figurek z Imperial Assault - sprawdza się w weatheringu.


  Błażej π

  Liczba recenzji: 38

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Jak dla mnie ideał :)

  Farba imitująca rdzę. Dobrze się nawet sprawdza. Użyłem kilka razy i faktycznie, można się dopatrzeć że element przypomina zardzewiały. Jeżeli nie jesteś cierpliwy w tworzeniu efektu rdzy (domowe modelarskie metody) to ta farba jest dla Ciebie :)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie