Citadel - Modelling Putty (Green Stuff)

Popularny green stuff od Games Workshop
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (26)
Modelarze wykorzystują masę modelarską, aby wzbogacać swoje figurki o dodatkowe szczegóły. Może to przybierać proste formy, jak na przykład dodanie sakiewki czy ikony, albo skomplikowane, kiedy rzeźbi się od nowa takie części, jak ramiona czy broń. Masa modelarska sprzedawana jest w postaci dwukolorowego paska. Po zmieszaniu obu kolorów tworzy się zielony materiał o konsystencji gliny, który można swobodnie rzeźbić w pożądany kształt.
Wydawca:
Citadel, Games Workshop
3495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Modelarze wykorzystują masę modelarską, aby wzbogacać swoje figurki o dodatkowe szczegóły. Może to przybierać proste formy, jak na przykład dodanie sakiewki czy ikony, albo skomplikowane, kiedy rzeźbi się od nowa takie części, jak ramiona czy broń. Masa modelarska sprzedawana jest w postaci dwukolorowego paska. Po zmieszaniu obu kolorów tworzy się zielony materiał o konsystencji gliny, który można swobodnie rzeźbić w pożądany kształt.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 dwukolorowe kawałki greenstuffu
Waga (kg):
0.05

4.58
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel - Modelling Putty (Green Stuff)


Najbardziej przydatne recenzje

Hroost

Liczba recenzji: 139

Jak dla mnie ideał :)

na poczatku bylem sceptyczny do green stuffa, troche wszak kosztuje, lecz po porownaniu z produktami zastepczymi musze przyznac: NR 1 ! mozna nim zrobic wszystko, niezwykle elastyczny i trwaly material, idealny do customow! POLECAM


MG

Liczba recenzji: 168

Dobry, solidny produkt

Jedna z najlepszych na rynku mas modelarskich. -1 punkt za cene, gdyz mozna kupic konkurencyjny produkt o podobnej jakosci sporo taniej. Mimo to, GreenStuff od GW wart jest polecenia.


Michał

Liczba recenzji: 35

Jak dla mnie ideał :)

Świetny produkt.
Doskonale spełnia swoje zadanie.
Obecnie stosujemy do robienia z niego form do wypełniania masą papierową.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie