E-Raptor: Insert do gry Brass: Birmingham

Insert kompatybilny z grą Brass: Birmingham
3 opinie
  E-Raptor: Insert do gry Brass: Birmingham jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w rękawach, tarcze, kafelki mapy itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Sugerowane ustawienia komponentów można zobaczyć na zdjęciach.Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.Wymiary pudełka: 30 x 30 x 5 cm
  Wydawca:
  e-Raptor
  12995

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


  Opis

  E-Raptor: Insert do gry Brass: Birmingham jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

  Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

  Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w rękawach, tarcze, kafelki mapy itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Sugerowane ustawienia komponentów można zobaczyć na zdjęciach.

  Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

  Wymiary pudełka: 30 x 30 x 5 cm

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  500 g

  Recenzje

  4.67
  na podstawie 3 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Brass: Birmingham

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również