E-Raptor: Insert do gry Dune i dodatku

Niezbędne akcesorium zaprojektowane aby uporządkować elementy gry
1 opinia
  e-Raptor Insert kompatybilny z grą Dune i dodatkiem Dune: The Ixians & Tleilaxu - House Expansion to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki. Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (kości, karty w koszulkach, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka. Keep your game organized!
  Wydawca:
  e-Raptor
  169,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w piątek


  Darmowa dostawa (PYL)


  Opis

  e-Raptor Insert kompatybilny z grą Dune i dodatkiem Dune: The Ixians & Tleilaxu - House Expansion to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

  Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (kości, karty w koszulkach, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

  Keep your game organized!

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Dune i dodatku

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie