E-Raptor: Insert do gry Root i dodatków

Insert kompatybilny z grą Root i dodatku Plemiona Rzeczne
1 opinia
  Wkładka e-Raptor kompatybilna z Root + dodatek jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole oraz szukania niezbędnych elementów podczas gry.Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w rękawach, tarcze, kafelki mapy itp. w jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF a złożenie nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.
  Wydawca:
  e-Raptor
  12495

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  tyDzień darmowej dostawy.


  Opis

  Wkładka e-Raptor kompatybilna z Root + dodatek jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

  Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole oraz szukania niezbędnych elementów podczas gry.

  Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w rękawach, tarcze, kafelki mapy itp. w jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF a złożenie nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • elementy ze sklejki i plastiku do samodzielnego złożenia

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Root i dodatków

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie