E-Raptor: Insert do gry Twilight Imperium (4th Edition)

Insert kompatybilny z grą Twilight Imperium: Świt nowej ery
Podziel się swoją opinią
  E-Raptor: Insert do gry Twilight Imperium to idealne akcesorium przeznaczone do organizowania i ulepszania rozgrywki w grze planszowej.Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w tym stanie. Nigdy więcej bałaganu na stole podczas rozgrywki, nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.Możesz w jednym miejscu trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, plastikowe jednostki, karty i inne elementy, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej rozgrywki szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Klej nie jest wymagany do złożenia produktu. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
  Wydawca:
  e-Raptor
  21995

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w dniu 13.12.2021


  Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  E-Raptor: Insert do gry Twilight Imperium to idealne akcesorium przeznaczone do organizowania i ulepszania rozgrywki w grze planszowej.

  Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w tym stanie. Nigdy więcej bałaganu na stole podczas rozgrywki, nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

  Możesz w jednym miejscu trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, plastikowe jednostki, karty i inne elementy, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej rozgrywki szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Klej nie jest wymagany do złożenia produktu. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • elementy ze sklejki i plastiku do samodzielnego złożenia

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Twilight Imperium (4th Edition)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie