E-Raptor: Insert do gry Tzolkin

Uniknij gniewu bogów, którzy nie lubią bałaganu podczas gry
Podziel się swoją opinią
  e-Raptor Insert do gry Tzolk'in jest akcesorium przeznaczonym do jak najlepszego wykorzystania przestrzeni dla gry planszowej oraz poprawy samej rozgrywki.Co zyskasz dzięki Insertowi do gry:Zmieścisz w nim wszystkie elementy gry podstawowej oraz dodatki:Tzolkin: Kalendarz Majów - Spichlerz i Cysterna (żółty monument)Tzolkin: Kalendarz Majów - Święto Jedzenia (niebieski monument)Tzolkin: Tribes & Prophecies - Plemiona i Przepowiednie (edycja polska)Tzolkin: Tribes & Prophecies - Ek Chuah (edycja polska)Insert składa się z dwóch elementów. Każdy element można wyjąć. Mały box jest na żetony punktacji oraz okrągłe znaczniki dla każdego z graczy. Nie będziesz musiał szukać danych elementów podczas rozgrywki. Insert możesz z łatwością wyjąć ze środka i umieścić w wygodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki pudełku wszystkie żetony są posortowane, co pozwala na szybsze rozpoczęcie i rozegranie gry. Masz miejsce na monumenty, zasoby, czaszki żetony urodzaju itd. Wyjmij elementy insertu z praski i złóż! Nie potrzebujesz kleju do jego złożenia. Zaprojektowany tak by zmieściły się plansze i instrukcje na górze insertu.Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane tak by pomieściły karty wraz z koszulkami.
  Wydawca:
  e-Raptor
  8495

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  e-Raptor Insert do gry Tzolk'in jest akcesorium przeznaczonym do jak najlepszego wykorzystania przestrzeni dla gry planszowej oraz poprawy samej rozgrywki.

  Co zyskasz dzięki Insertowi do gry:

  • Zmieścisz w nim wszystkie elementy gry podstawowej oraz dodatki:
  • Tzolkin: Kalendarz Majów - Spichlerz i Cysterna (żółty monument)
  • Tzolkin: Kalendarz Majów - Święto Jedzenia (niebieski monument)
  • Tzolkin: Tribes & Prophecies - Plemiona i Przepowiednie (edycja polska)
  • Tzolkin: Tribes & Prophecies - Ek Chuah (edycja polska)

  Insert składa się z dwóch elementów. Każdy element można wyjąć. Mały box jest na żetony punktacji oraz okrągłe znaczniki dla każdego z graczy. Nie będziesz musiał szukać danych elementów podczas rozgrywki. Insert możesz z łatwością wyjąć ze środka i umieścić w wygodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki pudełku wszystkie żetony są posortowane, co pozwala na szybsze rozpoczęcie i rozegranie gry. Masz miejsce na monumenty, zasoby, czaszki żetony urodzaju itd. Wyjmij elementy insertu z praski i złóż! Nie potrzebujesz kleju do jego złożenia. Zaprojektowany tak by zmieściły się plansze i instrukcje na górze insertu.

  Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane tak by pomieściły karty wraz z koszulkami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • Insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  1,5 kg

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Tzolkin

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również