E-Raptor: Insert - Spirit Island + Expansion

Insert kompatybilny z grą Spirit Island i dodatkiem
3 opinie
  E-Raptor: Insert - Spirit Island + Expansion jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, tarcze, kafelki mapy itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują dużo miejsca. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.
  Wydawca:
  e-Raptor
  19995

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


  Opis

  E-Raptor: Insert - Spirit Island + Expansion jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

  Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

  Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty w koszulkach, tarcze, kafelki mapy itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują dużo miejsca. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  900 g

  Recenzje

  4.67
  na podstawie 3 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert - Spirit Island + Expansion

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie