FFG Standard Card Game Sleeves - White (Białe) 50

50 koszulek 63,5x88mm (standard ccg)
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (14)
Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:Większość kolekcjonerskich gier karcianych,Call of Cthulhu LCG™,A Game of Thrones LCG™,UFS™,Pandemic™
Wydawca:
Fantasy Flight Games
1395
1250
-10%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.



Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)

Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.

Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.

TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.

Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:

 • Większość kolekcjonerskich gier karcianych,
 • Call of Cthulhu LCG™,
 • A Game of Thrones LCG™,
 • UFS™,
 • Pandemic™

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

4.86
na podstawie 14 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń FFG Standard Card Game Sleeves - White (Białe) 50


Najbardziej przydatne recenzje

Piotr

Liczba recenzji: 6

Dobry, solidny produkt

Elegancko wyglądają, tylko narożniki kłują :D i nie wiadomo czemu na tyle koszulki odbija się napis z rewersu "Star Wars"


Yine

Liczba recenzji: 440

Najlepsze koszulki, niestety trochę drogie.


Pavel

Liczba recenzji: 66

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny raz jestem zadowolony z koszulek Fantasy Flight. Uważam iż warto zapłacić więcej aby otrzymać koszulki wysokiej jakości.





Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie