GameBag: Torba Ekologiczna - Dom bez gry i kota to głupota!

Torba ekologiczna z limitowanej serii z autorskim nadrukiem
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
O konieczności dbania o środowisko naturalne nie trzeba w dzisiejszych czasach już nikogo przekonywać. Boom na eko lifestyle, który obserwowaliśmy kilka lat temu, zaszczepił w ludziach potrzebę życia w zgodzie z tym, co dała nam Matka Natura.Każdy z nas potrzebuje torby np.: idąc na zakupy, wychodząc na spacer, by pomieścić telefon, portfel, butelkę wody czy paczkę mmsów. Każdego dnia korzystamy z toreb, które ułatwiają nam życie.Dlaczego więc nie korzystać z toreb, które nie tylko wykonane są z ekologicznych i ładnych materiałów, ale dodatkowo posiadają nowatorskie i niepowtarzalne wzory?Torby z Pracowni Sowy nie powstają masowo. Każdy z jej projektów jest wykonywany indywidualnie pod zamówienie oraz dostosowany jest do zaprojektowanego wzoru.Specjalnie wzmocnienia przy krawędziach oraz pogrubione rączki wyróżniają nasz produkt spośród morza konkurencyjnych. Torby wykonane są w 100% z naturalnego materiału, jakim jest bawełna. Materiał ten jest odporny na przetarcia i rozerwania. Gwarantuje to zarówno komfort noszenia, jak i użyteczność.Nasze wzory wykonujemy najtrwalszą dostępną techniką, czyli drukiem cyfrowym (dtg). Stosujemy podkłady zapobiegające zblaknięciom i odbarwieniom. Producent gwarantuje nam, że torba wykonana tą techniką przetrwa 1000 prań, bez utraty jakości.- Agna, Pracownia SowyDzięki zamiłowaniu męża Agny do gier planszowych, stworzyła ona serię toreb GameBag o tematyce planszówkowej.Każdy chce poprzez ubiór i akcesoria wyrazić siebie. Dlaczego torby GameBag pokazują światu, że jesteśmy dumni z tego, że granie jest czymś więcej, niż tylko rozrywką. Że gry planszowe to coś, co nas definiuje i jest dla nas ważne.
Autor:
Pracownia Sowy
Ilustracje:
Pracownia Sowy
Wydawca:
Pracownia Sowy
4300

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.O konieczności dbania o środowisko naturalne nie trzeba w dzisiejszych czasach już nikogo przekonywać. Boom na eko lifestyle, który obserwowaliśmy kilka lat temu, zaszczepił w ludziach potrzebę życia w zgodzie z tym, co dała nam Matka Natura.

Każdy z nas potrzebuje torby np.: idąc na zakupy, wychodząc na spacer, by pomieścić telefon, portfel, butelkę wody czy paczkę mmsów. Każdego dnia korzystamy z toreb, które ułatwiają nam życie.

Dlaczego więc nie korzystać z toreb, które nie tylko wykonane są z ekologicznych i ładnych materiałów, ale dodatkowo posiadają nowatorskie i niepowtarzalne wzory?

Torby z Pracowni Sowy nie powstają masowo. Każdy z jej projektów jest wykonywany indywidualnie pod zamówienie oraz dostosowany jest do zaprojektowanego wzoru.

Specjalnie wzmocnienia przy krawędziach oraz pogrubione rączki wyróżniają nasz produkt spośród morza konkurencyjnych. Torby wykonane są w 100% z naturalnego materiału, jakim jest bawełna. Materiał ten jest odporny na przetarcia i rozerwania. Gwarantuje to zarówno komfort noszenia, jak i użyteczność.

Nasze wzory wykonujemy najtrwalszą dostępną techniką, czyli drukiem cyfrowym (dtg). Stosujemy podkłady zapobiegające zblaknięciom i odbarwieniom. Producent gwarantuje nam, że torba wykonana tą techniką przetrwa 1000 prań, bez utraty jakości.

- Agna, Pracownia Sowy

Dzięki zamiłowaniu męża Agny do gier planszowych, stworzyła ona serię toreb GameBag o tematyce planszówkowej.

Każdy chce poprzez ubiór i akcesoria wyrazić siebie. Dlaczego torby GameBag pokazują światu, że jesteśmy dumni z tego, że granie jest czymś więcej, niż tylko rozrywką. Że gry planszowe to coś, co nas definiuje i jest dla nas ważne.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • bawełniana torba o wymiarach 43 cm na 37 cm
Waga (kg):
0.08

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GameBag: Torba Ekologiczna - Dom bez gry i kota to głupota!
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie