GeekGaming: Base Ready - Tropical Beach (200 g)

Gotowa mieszanka do makiet, dioram, podstawek
Podziel się swoją opinią
  Nie wszystkie konflikty toczą się na kontynentach. Odpowiednio przygotowane wyspy mogą zniweczyć niejedną inwazję. Dla fanów wojny na Pacyfiku czy ataku na Scariff zestaw Base Ready - Tropical Beach będzie jak znalazł!  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.
  Wydawca:
  GeekGaming
  Kod producenta:
  GGS-BR-TBEACH
  31,95

  Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Nie wszystkie konflikty toczą się na kontynentach. Odpowiednio przygotowane wyspy mogą zniweczyć niejedną inwazję. Dla fanów wojny na Pacyfiku czy ataku na Scariff zestaw Base Ready - Tropical Beach będzie jak znalazł! 

  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 200 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GeekGaming: Base Ready - Tropical Beach (200 g)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie