GO Atari Go

Mini zestaw do gry w GO
87 opinii
  • 2 osoby
  • od 5 lat
  • 15 - 45 minut
  • wydanie polskie
Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.
7995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.

Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!

Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • deska bambusowa 9x9 (ok. 20 x 20 cm)
  • szklane kamienie 2x 35 sztuk
Waga:
800 g


Recenzje

4.55
na podstawie 87 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GO Atari GoNajbardziej przydatne recenzje

Jackpoe

Liczba recenzji: 25

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Świetna dla początkujących graczy w GO. Nie jest droga ale w miarę solidnie wykonana. Wiadomo, że dla wytrawnych maniaków GO są duże plansze, idealnie wykonane kamienie. Tutaj mamy kompromis w sam raz dla wchodzącego w GO gracza. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jakub

Liczba recenzji: 16

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

gra prosta i wymagająca zarazem ilość użytych technik jest duża -gra bardzo wciągająca, polecam wszystkim miłośnikom gier logicznych


Rafał

Liczba recenzji: 50

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Zestaw bardzo dobry do spróbowania gry w GO. Jeśli ktoś nie zna GO, chciałby mieć zestaw, ale na razie bez wydawania kasy na dużą deskę i kamienie, ten zestaw jest idealny. A mała plansza nic nie ujmuje z ducha rozgrywki - po prostu gra się krócej, bo plac boju szybciej się kończy:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Pentago

Pentago