GO Kamienie Yunzi Śnieżnobiałe i czarne

Kamienie Yunzi
1 opinia
  Nazwa Yunzi znaczy kamienie do gry go, produkowane w prowincji Yunnan, lub po prosu kamienie go z Yunnan. Yunzi odlewane są ręcznie z masy szklanej, według starej i trzymanej w tajemnicy receptury. Powszechnie cenione są za doskonałą jakość i elegancję. Białe Yunzi przypominają biel jadeitu, czarne zaś głębię agatu. Kolory są przyjazne dla wzroku - mimo kontrastu nie męczą oczu. Umieszczone przed źródłem światła lekko prześwitują, przy czym czarne, obserwowane w ten sposób, sprawiają wrażenie ciemnozielonych. Yunzi są trwałe, ich piękno i jakość mogą trwać latami. Rozmiar sprowadzanych przez nas Yunzi pozwala na grę zarówno na planszach europejskich (rozmiarowo tożsamych z japońskimi lub koreańskimi) jak i na chińskich.Specyfikacja zestawu:Materiał: Yunzi, 180 białych i 181 czarnych kamieni.Styl: obustronnie wypukłe (typowy współczesny kształt).Rozmiar: średnica 21,6 mm, grubość 7,6 - 9,2 mm.
  Wydawca:
  Yunzi
  27995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Nazwa Yunzi znaczy kamienie do gry go, produkowane w prowincji Yunnan, lub po prosu kamienie go z Yunnan.

   

  Yunzi odlewane są ręcznie z masy szklanej, według starej i trzymanej w tajemnicy receptury. Powszechnie cenione są za doskonałą jakość i elegancję. Białe Yunzi przypominają biel jadeitu, czarne zaś głębię agatu. Kolory są przyjazne dla wzroku - mimo kontrastu nie męczą oczu. Umieszczone przed źródłem światła lekko prześwitują, przy czym czarne, obserwowane w ten sposób, sprawiają wrażenie ciemnozielonych.

   

  Yunzi są trwałe, ich piękno i jakość mogą trwać latami. Rozmiar sprowadzanych przez nas Yunzi pozwala na grę zarówno na planszach europejskich (rozmiarowo tożsamych z japońskimi lub koreańskimi) jak i na chińskich.

  Specyfikacja zestawu:

  • Materiał: Yunzi, 180 białych i 181 czarnych kamieni.
  • Styl: obustronnie wypukłe (typowy współczesny kształt).
  • Rozmiar: średnica 21,6 mm, grubość 7,6 - 9,2 mm.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 180 białych i 181 czarnych kamieni
  Waga:
  2,85 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GO Kamienie Yunzi Śnieżnobiałe i czarne

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie