GO Kamienie Yunzi Śnieżnobiałe i czarne

Kamienie Yunzi
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Nazwa Yunzi znaczy kamienie do gry go, produkowane w prowincji Yunnan, lub po prosu kamienie go z Yunnan. Yunzi odlewane są ręcznie z masy szklanej, według starej i trzymanej w tajemnicy receptury. Powszechnie cenione są za doskonałą jakość i elegancję. Białe Yunzi przypominają biel jadeitu, czarne zaś głębię agatu. Kolory są przyjazne dla wzroku - mimo kontrastu nie męczą oczu. Umieszczone przed źródłem światła lekko prześwitują, przy czym czarne, obserwowane w ten sposób, sprawiają wrażenie ciemnozielonych. Yunzi są trwałe, ich piękno i jakość mogą trwać latami. Rozmiar sprowadzanych przez nas Yunzi pozwala na grę zarówno na planszach europejskich (rozmiarowo tożsamych z japońskimi lub koreańskimi) jak i na chińskich.Specyfikacja zestawu:Materiał: Yunzi, 180 białych i 181 czarnych kamieni.Styl: obustronnie wypukłe (typowy współczesny kształt).Rozmiar: średnica 21,6 mm, grubość 7,6 - 9,2 mm.
Wydawca:
Yunzi
27995

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Nazwa Yunzi znaczy kamienie do gry go, produkowane w prowincji Yunnan, lub po prosu kamienie go z Yunnan.

 

Yunzi odlewane są ręcznie z masy szklanej, według starej i trzymanej w tajemnicy receptury. Powszechnie cenione są za doskonałą jakość i elegancję. Białe Yunzi przypominają biel jadeitu, czarne zaś głębię agatu. Kolory są przyjazne dla wzroku - mimo kontrastu nie męczą oczu. Umieszczone przed źródłem światła lekko prześwitują, przy czym czarne, obserwowane w ten sposób, sprawiają wrażenie ciemnozielonych.

 

Yunzi są trwałe, ich piękno i jakość mogą trwać latami. Rozmiar sprowadzanych przez nas Yunzi pozwala na grę zarówno na planszach europejskich (rozmiarowo tożsamych z japońskimi lub koreańskimi) jak i na chińskich.

Specyfikacja zestawu:

 • Materiał: Yunzi, 180 białych i 181 czarnych kamieni.
 • Styl: obustronnie wypukłe (typowy współczesny kształt).
 • Rozmiar: średnica 21,6 mm, grubość 7,6 - 9,2 mm.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 180 białych i 181 czarnych kamieni
Waga (kg):
2.85

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GO Kamienie Yunzi Śnieżnobiałe i czarnePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie