GO Zestaw Składany (akrylowe kamienie)

Wysokiej jakości składany zestaw GO z wysokiej jakości kamieniami
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem. Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry! Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry. Plansza wykonana z wysokiej jakości bambusa. Specjalna obróbka zapewnia trwałość planszy. Nacinane i barwione linie planszy są nieścieralne, podkreślają elegancką, drobną fakturę powierzchni.
Wydawca:
Ponnuki
16995

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.

Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!

Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.

Plansza wykonana z wysokiej jakości bambusa. Specjalna obróbka zapewnia trwałość planszy. Nacinane i barwione linie planszy są nieścieralne, podkreślają elegancką, drobną fakturę powierzchni.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza bambusowa 47 x 52 x 3 cm (po złożeniu 26 x 47 x 6 cm)
 • akrylowe, dwustronnie wypukłe kamienie w sukiennych torbach (2 x ok. 180 kamieni)
Waga (kg):
2.95

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GO Zestaw Składany (akrylowe kamienie)
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie