GO Zestaw Składany (akrylowe kamienie)

Wysokiej jakości składany zestaw GO z wysokiej jakości kamieniami
1 opinia
  Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.Plansza wykonana z wysokiej jakości bambusa. Specjalna obróbka zapewnia trwałość planszy. Nacinane i barwione linie planszy są nieścieralne, podkreślają elegancką, drobną fakturę powierzchni.
  Wydawca:
  Ponnuki
  21995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.

  Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!

  Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.

  Plansza wykonana z wysokiej jakości bambusa. Specjalna obróbka zapewnia trwałość planszy. Nacinane i barwione linie planszy są nieścieralne, podkreślają elegancką, drobną fakturę powierzchni.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • plansza bambusowa 47 x 52 x 3 cm (po złożeniu 26 x 47 x 6 cm)
  • akrylowe, dwustronnie wypukłe kamienie w sukiennych torbach (2 x ok. 180 kamieni)
  Waga:
  2,95 kg

  Recenzje

  4.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GO Zestaw Składany (akrylowe kamienie)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie