Insert - Imperial Assault

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Insert idealnie pasujący do gry Imperial Assault (Imperium Atakuje). Wypraska pomieści wszystkie karty w koszulkach oraz wszelakie znaczniki i figurki z podstawowej gry. Przygotowane jest też miejsce na pomieszczenie dodatku Twin Shadows (Bliźniacze Cienie) oraz małych rozszerzeń.Przestrzeń w tackach na figurki można personalizować, zmniejszając lub zwiększając wielkość przegródek. Insert wykonany jest z wysokiej jakości materiału HDF i jest łatwy do złożenia, choć czasochłonny. Polecamy użyć kleju stolarskiego typu "wikol"Gotowa wypraska zawiera:pojemnik na 2szt AT-ST2 tacki na figurki1 pojemnik z wyjmowanymi przegródkami na karty o rozmiarze Standard American1 pojemnik z wyjmowanymi przegródkami na karty o rozmiarze Mini American3 małe pojemniki na znaczniki i żetony1 mały pojemnik z zamykaną klapką na żetony1 duży pojemnik na karty postaci, kostki oraz składane plansze
Wydawca:
GEEKMOD S.C.
10995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Insert idealnie pasujący do gry Imperial Assault (Imperium Atakuje). Wypraska pomieści wszystkie karty w koszulkach oraz wszelakie znaczniki i figurki z podstawowej gry. Przygotowane jest też miejsce na pomieszczenie dodatku Twin Shadows (Bliźniacze Cienie) oraz małych rozszerzeń.

Przestrzeń w tackach na figurki można personalizować, zmniejszając lub zwiększając wielkość przegródek. Insert wykonany jest z wysokiej jakości materiału HDF i jest łatwy do złożenia, choć czasochłonny. Polecamy użyć kleju stolarskiego typu "wikol"

Gotowa wypraska zawiera:

  • pojemnik na 2szt AT-ST
  • 2 tacki na figurki
  • 1 pojemnik z wyjmowanymi przegródkami na karty o rozmiarze Standard American
  • 1 pojemnik z wyjmowanymi przegródkami na karty o rozmiarze Mini American
  • 3 małe pojemniki na znaczniki i żetony
  • 1 mały pojemnik z zamykaną klapką na żetony
  • 1 duży pojemnik na karty postaci, kostki oraz składane plansze

Podstawowe informacje

Waga:
780 g
Instrukcja i inne pliki:

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Insert - Imperial Assault

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie