#InstrukcjaNocy

Pomysły na urozmaicenie wieczoru!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
#InstrukcjaNocy jest to wyjątkowy i niepowtarzalny planer Waszych przygód w łóźku. Wszystko jest bardzo proste - to aż 104 pozycje, 26 miejsc oraz 9 zadań dodatkowych dla odważnych. Na wszystkie pozycje została nałożona złota zdrapka, aby gra się rozwijała w bardzo atrakcyjnych kierunkach. Wystarczy zetrzeć wybrane pole i gra się zaczyna. Na tym etapie musicie wykonać to co jest pod zdrapką. Aby gra była jeszcze bardziej ciekawa możecie wybrać miejsce oraz zadanie dodatkowe, żeby nazbierać więcej punktów. W trakcie gry zaznaczcie wybrane miejsce oraz zadanie dodatkowe, które wybraliście. Zadania i miejsca można powtarzać tylko w przypadku wykonania każdego z nich. Na ile jesteście odważni, śmiali i gotowi do eksperymentów? Możecie ocenić to w punktach, każdy poziom ma swoje punkty: poziom - 1 pkt poziom - 2 pkt poziom - 3 pkt Za każde wykonane zadanie dodaktowe i/lub miejsce dostajecie dodatkowe punkty. Policzcie ile macie punków i kim jesteście w grze #InstrukcjaNocy, amatorem czy odkrywcą?
Wydawca:
Artem Semenov Company
74,95
33,70
-55%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 74,95 zł)

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

#InstrukcjaNocy jest to wyjątkowy i niepowtarzalny planer Waszych przygód w łóźku. Wszystko jest bardzo proste - to aż 104 pozycje, 26 miejsc oraz 9 zadań dodatkowych dla odważnych. Na wszystkie pozycje została nałożona złota zdrapka, aby gra się rozwijała w bardzo atrakcyjnych kierunkach. Wystarczy zetrzeć wybrane pole i gra się zaczyna. Na tym etapie musicie wykonać to co jest pod zdrapką. Aby gra była jeszcze bardziej ciekawa możecie wybrać miejsce oraz zadanie dodatkowe, żeby nazbierać więcej punktów.

W trakcie gry zaznaczcie wybrane miejsce oraz zadanie dodatkowe, które wybraliście. Zadania i miejsca można powtarzać tylko w przypadku wykonania każdego z nich.

Na ile jesteście odważni, śmiali i gotowi do eksperymentów? Możecie ocenić to w punktach, każdy poziom ma swoje punkty:

  1. poziom - 1 pkt
  2. poziom - 2 pkt
  3. poziom - 3 pkt

Za każde wykonane zadanie dodaktowe i/lub miejsce dostajecie dodatkowe punkty. Policzcie ile macie punków i kim jesteście w grze #InstrukcjaNocy, amatorem czy odkrywcą?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza ze zdrapką
Waga:
200 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń #InstrukcjaNocy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie