Karty 2 talie Lux - Michał Anioł - Stworzenie Adama

Dwie talie tradycyjnych kart
Podziel się swoją opinią
  Zestaw zawiera dwie tradycyjne talie z motywem Stworzenia Adama, fragmentu słynnego fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie.  Wysoka jakość, oryginalne wzornictwo i ceniona od pokoleń marka. Firma Piatnik powstała na początku XIX wieku w Wiedniu, jako niewielki zakład, który z biegiem lat stał się znaną firmą o międzynarodowym zasięgu. Prowadzona od 6 pokoleń przez członków jednej rodziny, wierna przekazywanej tradycji i doświadczeniom, oferuje klasyczne talie kart do gry, na całym świecie cenione za nienaganną jakość.
  Wydawca:
  Piatnik
  6200

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Zestaw zawiera dwie tradycyjne talie z motywem Stworzenia Adama, fragmentu słynnego fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie.

   

  Wysoka jakość, oryginalne wzornictwo i ceniona od pokoleń marka.

   

  Firma Piatnik powstała na początku XIX wieku w Wiedniu, jako niewielki zakład, który z biegiem lat stał się znaną firmą o międzynarodowym zasięgu. Prowadzona od 6 pokoleń przez członków jednej rodziny, wierna przekazywanej tradycji i doświadczeniom, oferuje klasyczne talie kart do gry, na całym świecie cenione za nienaganną jakość.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  230 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Karty 2 talie Lux - Michał Anioł - Stworzenie Adama

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie