Karty 2 talie Lux - Michał Anioł - Stworzenie Adama

Dwie talie tradycyjnych kart
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Zestaw zawiera dwie tradycyjne talie z motywem Stworzenia Adama, fragmentu słynnego fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie.  Wysoka jakość, oryginalne wzornictwo i ceniona od pokoleń marka. Firma Piatnik powstała na początku XIX wieku w Wiedniu, jako niewielki zakład, który z biegiem lat stał się znaną firmą o międzynarodowym zasięgu. Prowadzona od 6 pokoleń przez członków jednej rodziny, wierna przekazywanej tradycji i doświadczeniom, oferuje klasyczne talie kart do gry, na całym świecie cenione za nienaganną jakość.
Wydawca:
Piatnik
6200

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zestaw zawiera dwie tradycyjne talie z motywem Stworzenia Adama, fragmentu słynnego fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie.

 

Wysoka jakość, oryginalne wzornictwo i ceniona od pokoleń marka.

 

Firma Piatnik powstała na początku XIX wieku w Wiedniu, jako niewielki zakład, który z biegiem lat stał się znaną firmą o międzynarodowym zasięgu. Prowadzona od 6 pokoleń przez członków jednej rodziny, wierna przekazywanej tradycji i doświadczeniom, oferuje klasyczne talie kart do gry, na całym świecie cenione za nienaganną jakość.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.23

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Karty 2 talie Lux - Michał Anioł - Stworzenie AdamaPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie