Karty Piatnik 2 talie - Seurat - Grande Jatte

Dwie talie kart inspirowane malarstwem
Podziel się swoją opinią
  Karty do gry ozdobione fragmentami słynnego obrazu Georges Seurat "Grande Jatte". W komplecie 2 talie, każda składająca się z 55 kart.Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry.Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry.Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.
  Wydawca:
  Piatnik
  5995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wyślemy w ciągu miesiąca


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Karty do gry ozdobione fragmentami słynnego obrazu Georges Seurat "Grande Jatte". W komplecie 2 talie, każda składająca się z 55 kart.

  Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.

  Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry.

  Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry.

  Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 2 talie po 55 kart
  Waga:
  225 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Karty Piatnik 2 talie - Seurat - Grande Jatte

  Pytania i odpowiedzi

  Wszystkie 2
  Z odpowiedzią 2
  Oczekujące na odpowiedź 0

  czy te karty są papierowe czy plastikowe?

  ~ Weronika 02.04.2021 17:49

  według katalogu są to karty papierowe.

  Czy odpowiedź była przydatna? 0

  ~ Aftar 06.04.2021 13:31

  czy te karty są papierowe czy plastikowe?

  ~ Weronika 18.07.2020 19:52

  według katalogu są to karty papierowe.

  Czy odpowiedź była przydatna? 0

  ~ Aftar 06.04.2021 13:31

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie