Komplet kości PolyHero RPG: Złodziej - Mrok nocy (Czarne)

Łotrzykowie, złodzieje, zabójcy... ukradnij sobie zestaw!
3 opinie
  Kości to jedne z najstarszych akcesoriów dla graczy ale jeżeli szukasz naprawdę nietypowych kostek, lub chcesz zaimponować swojej ekipie, to będzie coś dla Ciebie. Kości PolyHero są gotowe, aby przenieść Twoje gry RPG na zupełnie nowy poziom emocji. Nie przypominają standardowych kości, ponieważ mają niesamowite kształty, dzięki którym zainspirujesz swoją wyobraźnię. Czy uda Ci się przechytrzyć pozostałych graczy? Przetrwaj w świecie cieni i niebezpieczeństw, wykaż się werwą, przebiegłością i zręcznym refleksem. Z tym 7- częściowym zestawem kości Złodziej - Cienista aleja, Twoja natura łotrzyka pokaże na co ją stać. Pokonaj przeciwników i zgarnij najbardziej cenne łupy.
  Wydawca:
  PolyHero
  129,95
  77,97
  -40%
  (najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 129,95 zł)

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Kości to jedne z najstarszych akcesoriów dla graczy ale jeżeli szukasz naprawdę nietypowych kostek, lub chcesz zaimponować swojej ekipie, to będzie coś dla Ciebie. Kości PolyHero są gotowe, aby przenieść Twoje gry RPG na zupełnie nowy poziom emocji. Nie przypominają standardowych kości, ponieważ mają niesamowite kształty, dzięki którym zainspirujesz swoją wyobraźnię.

  Czy uda Ci się przechytrzyć pozostałych graczy?

  Przetrwaj w świecie cieni i niebezpieczeństw, wykaż się werwą, przebiegłością i zręcznym refleksem. Z tym 7- częściowym zestawem kości Złodziej - Cienista aleja, Twoja natura łotrzyka pokaże na co ją stać. Pokonaj przeciwników i zgarnij najbardziej cenne łupy.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 8 kości

  Recenzje

  4.33
  na podstawie 3 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości PolyHero RPG: Złodziej - Mrok nocy (Czarne)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie