Komplet kości REBEL RPG - Metal - Tłoczona miedziowana czerń

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
18 opinii
  • od 14 lat
"Gniew, bogini, opiewaj Achilla, syna Peleusa..."  Pradawne historie zaklęte w legendy i mity są jak wiatr przemykający pomiędzy kolumnami greckiej agory. Zdobycze wojny i osiągnięcia zatarte wraz z duchem przegranych. Jak kości rzucone na przekór Bogom i przeciwnikom. Pokryte miedzią i brązem niczym testament antycznych czasów... "I zbudowałem pomnik swój trwalszy od spiżu."  Przed tobą komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu.  Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów. Czy będą to historie o antycznych bohaterach, czy też inne opowieści - zależy tylko od rzucającego! 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
79,95
63,96
-20%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.



Opis

"Gniew, bogini, opiewaj Achilla, syna Peleusa..." 

Pradawne historie zaklęte w legendy i mity są jak wiatr przemykający pomiędzy kolumnami greckiej agory. Zdobycze wojny i osiągnięcia zatarte wraz z duchem przegranych. Jak kości rzucone na przekór Bogom i przeciwnikom. Pokryte miedzią i brązem niczym testament antycznych czasów... "I zbudowałem pomnik swój trwalszy od spiżu." 

Przed tobą komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu. 

Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów. Czy będą to historie o antycznych bohaterach, czy też inne opowieści - zależy tylko od rzucającego! 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
110 g

Recenzje

4.94
na podstawie 18 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Metal - Tłoczona miedziowana czerń



Wszystkie recenzje



Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie