Komplet kości REBEL RPG - Metal - Tłoczona obsydianowa czerwień

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
17 opinii
  • od 14 lat
"Krew dla boga Krwi, czaszki na jego tron!"  Nie zastanawiasz się, trój topór rozrywa kolejnego przeciwnika. Twój szał przejął nad tobą kontrolę - jesteś jak tornado ostrzy. Przeciwnicy i przyjaciele padają na prawo i lewo a ty już wiesz, że to dopiero początek. Którykolwiek "bóg" ogląda twój "występ" lepiej by go dobrze zapamiętał. Kolejne kości uderzają o ścianki pojemnika - z tej walki tylko ty wyjdziesz żywy. Mistrz gry uważnie przygląda się wynikom i z szaleńczym uśmiechem kontynuuje opowieść.   Przed tobą komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu. Ich czerwień pobudzi cię do kolejnych rzutów, a czerń cyfr powoli łatwo interpretować ich wyniki.  Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów. Czy będzie to w okrutnej przyszłości czterdziestego pierwszego milenium, czy też w mitycznej erze Hyboriańskiej - każdy rzut zadecyduje o losie graczy. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Krew dla boga Krwi, czaszki na jego tron!

Nie zastanawiasz się, trój topór rozrywa kolejnego przeciwnika. Twój szał przejął nad tobą kontrolę - jesteś jak tornado ostrzy. Przeciwnicy i przyjaciele padają na prawo i lewo a ty już wiesz, że to dopiero początek. Którykolwiek "bóg" ogląda twój "występ" lepiej by go dobrze zapamiętał. Kolejne kości uderzają o ścianki pojemnika - z tej walki tylko ty wyjdziesz żywy. Mistrz gry uważnie przygląda się wynikom i z szaleńczym uśmiechem kontynuuje opowieść.  

Przed tobą komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu. Ich czerwień pobudzi cię do kolejnych rzutów, a czerń cyfr powoli łatwo interpretować ich wyniki. 

Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów. Czy będzie to w okrutnej przyszłości czterdziestego pierwszego milenium, czy też w mitycznej erze Hyboriańskiej - każdy rzut zadecyduje o losie graczy. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
110 g
Kod producenta:
META/RPG/TOC

Recenzje

4.94
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Metal - Tłoczona obsydianowa czerwieńWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie