Kość matowa 6 ścian - 10 mm - Oczka - Różne Kolory

1 kostka
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (4)
Małe kostki 10mm są idealne do wszelkich systemów bitewnych i gier, które używają kostek w dużych ilościach. Poręczne, wygodne, czytelne. Bardzo dobra jakość wykonania, brak nadlewów farby i pęknięć na ściankach. Idealne!UWAGA: Produkt ten można zamówić tylko, jeśli wartość pozostałych produktów w zamówieniu wynosi co najmniej 15zł.Kostki dostępne w kolorach widocznych na zdjęciu. Jeśli bardzo zależy Ci na kolorze kostki, napisz proszę w komentarzu do zamówienia jaki kolor chcesz otrzymać. Niestety nie gwarantujemy, że zawsze będziemy mogli upragniony kolor wysłać, możliwe, że nie będziemy mieć go po prostu na stanie. Dlatego, jeśli kolor kostki jest dla Ciebie istotny, napisz proszę przykładowo "poproszę zieloną, a jak nie ma to niebieską, a jak nie ma to żółtą" albo nawet "poproszę tylko niebieską, jeśli nie ma, to zrealizować zamówienie bez niej".
050

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Małe kostki 10mm są idealne do wszelkich systemów bitewnych i gier, które używają kostek w dużych ilościach. Poręczne, wygodne, czytelne. Bardzo dobra jakość wykonania, brak nadlewów farby i pęknięć na ściankach. Idealne!

UWAGA: Produkt ten można zamówić tylko, jeśli wartość pozostałych produktów w zamówieniu wynosi co najmniej 15zł.

Kostki dostępne w kolorach widocznych na zdjęciu. 

Jeśli bardzo zależy Ci na kolorze kostki, napisz proszę w komentarzu do zamówienia jaki kolor chcesz otrzymać. Niestety nie gwarantujemy, że zawsze będziemy mogli upragniony kolor wysłać, możliwe, że nie będziemy mieć go po prostu na stanie. Dlatego, jeśli kolor kostki jest dla Ciebie istotny, napisz proszę przykładowo "poproszę zieloną, a jak nie ma to niebieską, a jak nie ma to żółtą" albo nawet "poproszę tylko niebieską, jeśli nie ma, to zrealizować zamówienie bez niej".

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kość matowa 6 ścian - 10 mm - Oczka - Różne Kolory
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie