Kość matowa 6 Ścian - 10mm - Oczka - Czarny

Pojedyncza k6
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (36)
Sześcienna kość matowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.
035

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Sześcienna kość matowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

Jeśli bardzo zależy Ci na kolorze kostki, napisz proszę w komentarzu do zamówienia jaki kolor chcesz otrzymać. Niestety nie gwarantujemy, że zawsze będziemy mogli upragniony kolor wysłać, możliwe, że nie będziemy mieć go po prostu na stanie. Dlatego, jeśli kolor kostki jest dla Ciebie istotny, napisz proszę przykładowo "poproszę zieloną, a jak nie ma to niebieską, a jak nie ma to żółtą" albo nawet "poproszę tylko niebieską, jeśli nie ma, to zrealizować zamówienie bez niej".

UWAGA: Produkt ten można zamówić tylko, jeśli wartość pozostałych produktów w zamówieniu wynosi co najmniej 15zł. Nie dotyczy zamówień z odbiorem osobistym w sklepach stacjonarnych.

4.56
na podstawie 36 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kość matowa 6 Ścian - 10mm - Oczka - Czarny


Najbardziej przydatne recenzje

Kaetil

Liczba recenzji: 22

Jak dla mnie ideał :)

Mała, drobna kostka dobrana do zamówienia by przekroczyć pułap 100 zł przy koszcie przesylki. Swoje zadanie spełniła idealnie! Teraz zaprzyjaźnia się z pozostałymi kosteczkami w moim woreczku.


Real_simon

Liczba recenzji: 94

Jak dla mnie ideał :)

Fajna mała kosteczka za parę, no, paręnaście, no, parędziesiąt groszy. W pełni nadaje się do rzucania (a jej rozmiary pozwalają łatwo wyróżnić ją spośród rzucanej garści kostek, kiedy ważne jest co na której wyjdzie), a także jako token, counter lub inny oznacznik. Polecam też do planszówek, gdzie stół zajmuje duża ilość różnego rodzaju innych elementów.


Peth

Liczba recenzji: 65

Jak dla mnie ideał :)

Łatwa w przechowywaniu i przenoszeniu, można nawet 20-30 sztuk spokojnie rzucić naraz, co przy grach typu Shadowrun z wiaderkiem kości jest bardzo wygodne. Czytelne, gdyby tylko były na nich cyferki zamiast oczek, byłoby łatwiej, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza w takiej cenie.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie