Kość matowa 6 Ścian - Jumbo - Różne Kolory

Pojedyncza kość sześcienna
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (26)
Kość sześcienna nieprzeciętnie dużych rozmiarów. Jest dokładnie dwa razy taka, co typowa kostka.6-ścienna kość matowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.
700

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Kość sześcienna nieprzeciętnie dużych rozmiarów. Jest dokładnie dwa razy taka, co typowa kostka.

6-ścienna kość matowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

Jeśli bardzo zależy Ci na kolorze kostki, napisz proszę w komentarzu do zamówienia jaki kolor chcesz otrzymać. Niestety nie gwarantujemy, że zawsze będziemy mogli upragniony kolor wysłać, możliwe, że nie będziemy mieć go po prostu na stanie. Dlatego, jeśli kolor kostki jest dla Ciebie istotny, napisz proszę przykładowo "poproszę zieloną, a jak nie ma to niebieską, a jak nie ma to żółtą" albo nawet "poproszę tylko niebieską, jeśli nie ma, to zrealizować zamówienie bez niej".

UWAGA: Produkt ten można zamówić tylko, jeśli wartość pozostałych produktów w zamówieniu wynosi co najmniej 15zł. Nie dotyczy zamówień z odbiorem osobistym w sklepach stacjonarnych.

4.54
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kość matowa 6 Ścian - Jumbo - Różne Kolory


Najbardziej przydatne recenzje

MichalS

Liczba recenzji: 20

Jak dla mnie ideał :)

Powiem krótko: MUSISZ-MIEĆ! dla wszystkich grających posiadaczy kotów. Szóstka jest idealną zabawką dla futrzaków i może dzięki temu przestaną zwalać zwykłe kostki ze stołu. Dodatkowo ładnie wygląda, gdy w domu "erpegowca" lub "planszówkowca" nawet kot turla sobie wielką kostkę po dywanie:)
Poleca szóstki, bo np. k20 jest za ciężka.


Three_Eyed_Master

Liczba recenzji: 3

Dobry, solidny produkt

Duża solidna kostka z bardzo wyraźnymi wynikami. W sytuacji krytycznej wspaniale nadaje się do dyscyplinowania za bardzo rozgadanych graczy na sesji RPG.


Wojtek

Liczba recenzji: 15

DUUUŻA szusteczka, duże cyferki od 1 do 6 i to mi wystarczy 7 jest już niepotrzebna(mimo tego że ma się gdzie wcisnąć) . Co za dużo to niezdrowo, chyba że chodzi o kosteczki :D

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie