Kość perłowa 6 Ścian - 16 mm - Oczka - Różne Kolory

Pojedyncza kość k6
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (26)
6-ścienna kość perłowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.
250

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.6-ścienna kość perłowa charakteryzująca się dużym kontrastem i czytelnością.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

Jeśli bardzo zależy Ci na kolorze kostki, napisz proszę w komentarzu do zamówienia jaki kolor chcesz otrzymać. Niestety nie gwarantujemy, że zawsze będziemy mogli upragniony kolor wysłać, możliwe, że nie będziemy mieć go po prostu na stanie. Dlatego, jeśli kolor kostki jest dla Ciebie istotny, napisz proszę przykładowo "poproszę zieloną, a jak nie ma to niebieską, a jak nie ma to żółtą" albo nawet "poproszę tylko niebieską, jeśli nie ma, to zrealizować zamówienie bez niej".

UWAGA: Produkt ten można zamówić tylko, jeśli wartość pozostałych produktów w zamówieniu wynosi co najmniej 15zł. Nie dotyczy zamówień z odbiorem osobistym w sklepach stacjonarnych.

4.38
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kość perłowa 6 Ścian - 16 mm - Oczka - Różne Kolory


Najbardziej przydatne recenzje

Sebastian Zarzycki

Liczba recenzji: 47

Nie spełnia moich oczekiwań :(

I ponownie.... choć powiedziałem, że nie kupię więcej, zaryzykowałem. Napisałem super dokładnie jaki kolor chcę, jakiego nie chcę. Dostałem znów byle co, jakby ktoś tego nie przeczytał. Ech.


Anomandaris

Liczba recenzji: 74

Jak dla mnie ideał :)

Chyba dwie ostatnie wziąłem. Kostki ładnie wykonane i czytelne. Polecam


Fearior

Liczba recenzji: 55

Jak dla mnie ideał :)

Przepiękne kostki. Pasujący rozmiar jako "znacznik" przy miniaturkach. Zamówiłem niebieskie ze złotymi oczkami - i takie otrzymałem. Idealnie komponują sie z moją armią. Polecam :)

@Sebastian - w Uwagach poza napisaniem "chcę kostki koloru X" trzeba jeszcze dodać "jeśli takich nie będzie - proszę je usunąć z zamówienia / wymienić na..."

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie