Organizer - Terra Mystica

Zapanuj nad niepokornymi znacznikami!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Prezentujemy doskonały dodatek przeznaczony do organizowania elementów na planszy gracza w grze Terra Mystica. Dzięki tej podstawce będziesz lepiej widział i zarządzał swoimi znacznikami, budynkami, pieniędzmi itp. Organizer jest połączeniem prostoty z funkcjonalnością - wszystkie znaczniki są dobrze widoczne i nie przemieszczają się po planszy. Podstawka wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystej pleksi o grubości 3 mm. Przed pierwszym użyciem należy odkleić folię ochronną. Uwaga! Organizer nie pasuje do dwóch ras: Syren oraz Fakirów. Plansze te mają przesunięte pola budowy i żeglugi. Do tych plansz oferujemy organizer uniwersalny.
Wydawca:
GEEKMOD S.C.
1795

store

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Prezentujemy doskonały dodatek przeznaczony do organizowania elementów na planszy gracza w grze Terra Mystica. Dzięki tej podstawce będziesz lepiej widział i zarządzał swoimi znacznikami, budynkami, pieniędzmi itp. Organizer jest połączeniem prostoty z funkcjonalnością - wszystkie znaczniki są dobrze widoczne i nie przemieszczają się po planszy.

Podstawka wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystej pleksi o grubości 3 mm. Przed pierwszym użyciem należy odkleić folię ochronną.

Uwaga! Organizer nie pasuje do dwóch ras: Syren oraz Fakirów. Plansze te mają przesunięte pola budowy i żeglugi. Do tych plansz oferujemy organizer uniwersalny.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 organizer wykonany z pleksi

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Organizer - Terra MysticaPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie