Pokémon: Battle Figure Multipack - 8 figurek (Wariant 1)

Oto Twoje nowe pokemony: Charmander, Bulbasaur, Squirtle, Mimikyu, Umbreon i Espeon!
1 opinia
  • wydanie angielskie
Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokémon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy - stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa.Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie - godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty.Zestaw 8 figurek do bitwy Pokémonów, a w nim Charmander, Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Eevee, Mimikyu, Umbreon i Espeon. Prawdziwa gratka dla każdego fana i idealny prezent dla każdego trenera Pokemonów.Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokémon!
Wydawca:
Pokemon Company International
17895

Dostępnych 19 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka we wtorek


Dostawa (Przesyłka kurierska) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokémon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy - stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa.

Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie - godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty.

Zestaw 8 figurek do bitwy Pokémonów, a w nim Charmander, Bulbasaur, Squirtle, Pikachu, Eevee, Mimikyu, Umbreon i Espeon. Prawdziwa gratka dla każdego fana i idealny prezent dla każdego trenera Pokemonów.

Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokémon!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 figurek
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokémon: Battle Figure Multipack - 8 figurek (Wariant 1)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie