Pokémon - Clip 'N' Go Squirtle i Pokeball

Zostań trenerem Pokémonów!
1 opinia
  Walcz z Pokémonami gdziekolwiek jesteś dzięki pakietom Pokémon Clip 'N' Go! Ten zestaw to wyposażenie każdego prawdziwego trenera Pokémonów. We wnętrzu kul kryją się stworzenia o niezwykłych mocach, które właśnie tu regenerują swoje siły do kolejnego starcia. Zbierz ich jak najwięcej i bądź gotów do pojedynku w każdej chwili!Fantastyczna seria od Pokémon to prawdziwa gratka dla małych pasjonatów. Wybierz swojego towarzysza i rozpocznij niesamowitą przygodę. Kto dołączy do Twojej drużyny?Dodaj niesamowitego Squirtle do swojej drużyny i stań się jeszcze lepszy! Po przymocowaniu Poké Ball do dowolnego paska lub paska Poké Ball Clip 'N' Go, będziesz gotowy na następną niesamowitą przygodę z Pokémonami w domu lub w drodze. Po prostu otwórz zatrzask z tyłu Poké Ball, aby odsłonić figurkę w środku.
  Wydawca:
  Pokemon Company International
  5895

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Walcz z Pokémonami gdziekolwiek jesteś dzięki pakietom Pokémon Clip 'N' Go! Ten zestaw to wyposażenie każdego prawdziwego trenera Pokémonów. We wnętrzu kul kryją się stworzenia o niezwykłych mocach, które właśnie tu regenerują swoje siły do kolejnego starcia. Zbierz ich jak najwięcej i bądź gotów do pojedynku w każdej chwili!

  Fantastyczna seria od Pokémon to prawdziwa gratka dla małych pasjonatów. Wybierz swojego towarzysza i rozpocznij niesamowitą przygodę. Kto dołączy do Twojej drużyny?

  Dodaj niesamowitego Squirtle do swojej drużyny i stań się jeszcze lepszy! Po przymocowaniu Poké Ball do dowolnego paska lub paska Poké Ball Clip 'N' Go, będziesz gotowy na następną niesamowitą przygodę z Pokémonami w domu lub w drodze. Po prostu otwórz zatrzask z tyłu Poké Ball, aby odsłonić figurkę w środku.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • figurka Pokémona
  • oryginalna kula Poke Ball

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokémon - Clip 'N' Go Squirtle i Pokeball

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie