Pokémon - Maskotka Teddiursa (30cm)

Idealny prezent dla małych entuzjastów bajki o Pokémonach
4 opinie
  To jeden z najbardziej uroczych Pokémonów. Maskotka Teddiursa będzie trafionym prezentem dla chłopca i dziewczynki od drugiego roku życia. Pluszak idealnie odwzorowuje bohatera bajki animowanej. Teddiursa jest Pokémonem typu normalnego II generacji. To pomarańczowy stworek z jaśniejszym wzorem w kształcie półksiężyca na twarzy. Ma krótki, czarny ogonek. Maskotka jest wykonana z pluszu. Ucieszy małych fanów serii o Pokémonach. Pluszak ma wysokość 30 cm.Zbierz całą kolekcję sześciu maskotek Pokémon!
  Wydawca:
  Pokémon Company International
  9695
  8795
  -9%

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  To jeden z najbardziej uroczych Pokémonów. Maskotka Teddiursa będzie trafionym prezentem dla chłopca i dziewczynki od drugiego roku życia. Pluszak idealnie odwzorowuje bohatera bajki animowanej. Teddiursa jest Pokémonem typu normalnego II generacji. To pomarańczowy stworek z jaśniejszym wzorem w kształcie półksiężyca na twarzy. Ma krótki, czarny ogonek. Maskotka jest wykonana z pluszu. Ucieszy małych fanów serii o Pokémonach. Pluszak ma wysokość 30 cm.

  Zbierz całą kolekcję sześciu maskotek Pokémon!

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pluszowa maskotka

  Recenzje

  4.75
  na podstawie 4 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokémon - Maskotka Teddiursa (30cm)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie