Roubloff: Kolinsky - Round Artist Brush 111F-2 (Black & Gold)

Okrągły pędzel z włosia naturalnego do malowania farbami akwarelowymi, olejnymi, gwaszem i temperą
5 opinii
  Okrągły pędzel z naturalnego włosia doskonale sprawdza się do malowania wieloma klasycznymi technikami, szczególnie akwarelami, gwaszem, temperą i w malarstwie olejnym, gdzie wymagana jest duża precyzja. Czarny, matowy i, co najważniejsze, wyprofilowany trzonek brzozowy pozwala na wygodną pracę, a złote okucie mocuje nawet najdelikatniejsze, bardzo miękkie włosie.  Pędzel idealnie nadaje się do wykonywania prac szczegółowych, takich jak malowanie detali czy linii, oraz prac uniwersalnych skupionych na większych obiektach. Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.
  Wydawca:
  Roubloff
  22,95

  Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Okrągły pędzel z naturalnego włosia doskonale sprawdza się do malowania wieloma klasycznymi technikami, szczególnie akwarelami, gwaszem, temperą i w malarstwie olejnym, gdzie wymagana jest duża precyzja.

  Czarny, matowy i, co najważniejsze, wyprofilowany trzonek brzozowy pozwala na wygodną pracę, a złote okucie mocuje nawet najdelikatniejsze, bardzo miękkie włosie. 

  Pędzel idealnie nadaje się do wykonywania prac szczegółowych, takich jak malowanie detali czy linii, oraz prac uniwersalnych skupionych na większych obiektach.

  Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 pędzel
  Waga:
  50 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 5 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Roubloff: Kolinsky - Round Artist Brush 111F-2 (Black & Gold)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie