Roubloff: Kolinsky Syntetic - Flat Brush 1S25-4 (Black & Gold)

Płaski pędzel z włosia syntetycznego do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami, gwaszem
4 opinie
  Płaski pędzel z syntetycznego włosia doskonale nadaje się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami a także malowania gwaszem. Smukły kształt pędzla pozwala na tworzenie szerokich, precyzyjnych linii lub cienkich, wymagających szczególnej dokładności. Pędzel posiada okucie z anodyzowanego, złotego aluminium, które idealnie mocuje wysokiej jakości włókna syntetyczne. Co ważne, umocowany jest na matowej, czarnej i krótkiej rączce, która pozwala na wygodną pracę. Pędzel idealnie nadaje się do malowania architektury oraz pojazdów wymagających precyzji ale również większych obiektów. Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.
  Wydawca:
  Roubloff
  10,95

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Płaski pędzel z syntetycznego włosia doskonale nadaje się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami a także malowania gwaszem. Smukły kształt pędzla pozwala na tworzenie szerokich, precyzyjnych linii lub cienkich, wymagających szczególnej dokładności.

  Pędzel posiada okucie z anodyzowanego, złotego aluminium, które idealnie mocuje wysokiej jakości włókna syntetyczne. Co ważne, umocowany jest na matowej, czarnej i krótkiej rączce, która pozwala na wygodną pracę.

  Pędzel idealnie nadaje się do malowania architektury oraz pojazdów wymagających precyzji ale również większych obiektów.

  Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 pędzel
  Waga:
  50 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 4 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Roubloff: Kolinsky Syntetic - Flat Brush 1S25-4 (Black & Gold)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie