Sabotażysta - mata do gry (edycja 2020)

Oryginalna mata do bestsellerowej gry karcianej
8 opinii
  • wydanie polskie
Oryginalna mata do Sabotażysty - bestsellerowej, rodzinnej gry karcianej. Wykonana z papieru Blueback. Pasuje również do rozgrywki z rozszerzeniem. Na wyznaczonych polach maty gracze układają jedną kartę startu, trzy karty celu oraz karty tuneli.Gramatura papieru: 115 gWymiary maty po rozłożeniu: 84,1 cm x 59,4 cmWymiary maty po złożeniu: 30 cm x 21 cm (rozmiar maty przygotowanej do wysyłki)Uwaga: karty przedstawione na zdjęciach nie są dołączone do produktu.Sabotażysta to jedna z najlepszych gier karcianych na świecie! Gracze wcielają się w role krasnali poszukujących bryłek złota w kopalni. Praca wre, gdy nagle kilof łamie się, a górnicza latarnia niespodziewanie gaśnie... Sabotażysta uderzył znowu!Kim jest tajemniczy przeciwnik? Czy działa sam, czy w grupie? Czy zdoła powstrzymać kopaczy przed wydobyciem złota? Jeżeli kopacze zdołają przebić tunel do skarbu, otrzymają nagrodę w postaci bryłek złota, podczas gdy sabotażyści odejdą z pustymi rękoma. Jeśli jednak kopacze poniosą porażkę, nagrodę zgarniają sabotażyści.
Wydawca:
G3
995

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Oryginalna mata do Sabotażysty - bestsellerowej, rodzinnej gry karcianej. Wykonana z papieru Blueback. Pasuje również do rozgrywki z rozszerzeniem. Na wyznaczonych polach maty gracze układają jedną kartę startu, trzy karty celu oraz karty tuneli.

Gramatura papieru: 115 g

Wymiary maty po rozłożeniu: 84,1 cm x 59,4 cm

Wymiary maty po złożeniu: 30 cm x 21 cm (rozmiar maty przygotowanej do wysyłki)

Uwaga: karty przedstawione na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Sabotażysta to jedna z najlepszych gier karcianych na świecie! Gracze wcielają się w role krasnali poszukujących bryłek złota w kopalni. Praca wre, gdy nagle kilof łamie się, a górnicza latarnia niespodziewanie gaśnie... Sabotażysta uderzył znowu!

Kim jest tajemniczy przeciwnik? Czy działa sam, czy w grupie? Czy zdoła powstrzymać kopaczy przed wydobyciem złota? Jeżeli kopacze zdołają przebić tunel do skarbu, otrzymają nagrodę w postaci bryłek złota, podczas gdy sabotażyści odejdą z pustymi rękoma. Jeśli jednak kopacze poniosą porażkę, nagrodę zgarniają sabotażyści.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • mata do gry (84,1 cm x 59,4 cm)
Waga:
10 g

Recenzje

4.25
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sabotażysta - mata do gry (edycja 2020)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Sabotażysta - mata do gry (edycja 2020), kupili również: