Sakiewka Smocza - Kolorowa

33 opinie
  • wydanie polskie
Mroczne krasnoludy z północnych pustkowi są mistrzami wszelkich rzemiosł. Ta sakiewka jest najlepszym przykładem ich zadziwiających umiejętności. Przy wykorzystaniu tajemnych receptur i sekretnych technologii udało im się przenieść na jej obydwie strony kolorową podobiznę pierwszego z chaotycznych smoków! Drżyjcie przed potęgą Chaosu!Rozmiar 12x10 cm.
Wydawca:
Q-Workshop
2995

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Mroczne krasnoludy z północnych pustkowi są mistrzami wszelkich rzemiosł. Ta sakiewka jest najlepszym przykładem ich zadziwiających umiejętności. Przy wykorzystaniu tajemnych receptur i sekretnych technologii udało im się przenieść na jej obydwie strony kolorową podobiznę pierwszego z chaotycznych smoków! Drżyjcie przed potęgą Chaosu!

Rozmiar 12x10 cm.


Recenzje

4.55
na podstawie 33 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sakiewka Smocza - KolorowaNajbardziej przydatne recenzje

Elbutcher

Liczba recenzji: 10

Dobry, solidny produkt

Sakiewka zakupiona wraz z dodatkiem do Magi i Miecza: Smoki. Wyglądem i stylizacją pasuje idealnie, aby losować w niej żetony smoków, jednak jedynym mankamentem jest jej rozmiar. Żetony co prawda mieszczą się w niej, jednak jest ona wypchana nimi po brzegi i na początku rozgrywki można podpatrzeć jaki losuje się aktualnie żeton. Należy również nadmienić, iż mimo wypchania nadal da się ją ściągać i zawiązać, aby żetony nie wypadały.
Materiał jak i nadruk bardzo dobrej jakości, więc pewnie posłużą kilka lat.
Jeśli chodzi o wysyłkę solidna i szybka.
Podsumowując, jako, iż jest to sakiewka na kości, a nie żetony (to tego celu ją zakupiłem), jest ona bardzo dobrym produktem.


Pavel

Liczba recenzji: 66

Dobry, solidny produkt

Produkt przyjemny, dobrze wykonany, cieszy oko, ale myślę iż nie niezbędny.


Daria

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Solidna sakiewka z kolorowym smokiem doskonale pasuje do kupionych równocześnie kości z tym samym motywem. Dobrze wykonana umożliwia bezpieczne ich przechowywanie.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie