The Army Painter: Warpaints - Mythical Orange (2021)

Akrylowa farba do malowania modeli
11 opinii
  Farba w kolorze pomarańczowym. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz bogatego pomarańczowego koloru, ta farba będzie doskonała. Strój rebelianckich pilotów, Zbroje Aeldarii Fire Dragonsów czy vizory hełmów tau to tylko parę przykładów gdzie ta farba będzie cieszyć oko.  Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej.  Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową.  Czym są Warpaints:    Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy.  By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji:  Potrząśnij mocno butelką  Wyciśnij trochę odseparowanego medium  Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund  Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję.  Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze.  Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek.   Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 
  Wydawca:
  The Army Painter
  12,49

  Dostępnych 27 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Farba w kolorze pomarańczowym. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz bogatego pomarańczowego koloru, ta farba będzie doskonała. Strój rebelianckich pilotów, Zbroje Aeldarii Fire Dragonsów czy vizory hełmów tau to tylko parę przykładów gdzie ta farba będzie cieszyć oko. 

  Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej. 

  Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową. 

  Czym są Warpaints: 

   

  Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy. 

  By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji: 

  • Potrząśnij mocno butelką 
  • Wyciśnij trochę odseparowanego medium 
  • Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund 
  • Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję. 

  Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze. 

  Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek.  

  Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 pojemnik z farbką (18 ml)
  Waga:
  28 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 11 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Army Painter: Warpaints - Mythical Orange (2021)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie