The Army Painter: Warpaints - Wasteland Soil (2022)

Akrylowa farba do malowania modeli
Podziel się swoją opinią
  Farba w kolorze brązowoburgundowym - doskonała do podkreślenia krwawych, zaschniętych elementów na figurce lub zniszczonej, przesiąkniętej krwią ziemi na podstawce.  Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej.  Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową.  Czym są Warpaints: Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy.  By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints, pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji:  Potrząśnij mocno butelką  Wyciśnij trochę odseparowanego medium  Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund  Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję  Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze.  Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek.  Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 
  Wydawca:
  The Army Painter
  12,49

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Farba w kolorze brązowoburgundowym - doskonała do podkreślenia krwawych, zaschniętych elementów na figurce lub zniszczonej, przesiąkniętej krwią ziemi na podstawce. 

  Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej. 

  Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową. 

  Czym są Warpaints:

  Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy. 

  By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints, pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji: 

  • Potrząśnij mocno butelką 
  • Wyciśnij trochę odseparowanego medium 
  • Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund 
  • Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję 

  Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze. 

  Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek. 

  Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • farba akrylowa 18 ml
  Waga:
  30 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Army Painter: Warpaints - Wasteland Soil (2022)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie