Ultra Pro: Toploader 3" x 4" Black Border - 1 szt.

Sztywna plastikowa koszulka obustronnie przezroczysta
1 opinia
  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera. Przezroczysty Toploader 3" x 4" Black Border posiada czarne obramowanie i został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm o grubości 35 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  0,75

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera.

  Przezroczysty Toploader 3" x 4" Black Border posiada czarne obramowanie i został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm o grubości 35 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 wytrzymała koszulka na kartę
  Waga:
  10 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ultra Pro: Toploader 3" x 4" Black Border - 1 szt.  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie