Zestaw 10 pionków - czarne

9 opinii
  400

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Podstawowe informacje

  Waga:
  10 g

  Recenzje

  4.44
  na podstawie 9 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zestaw 10 pionków - czarne  Najbardziej przydatne recenzje

  Embir

  Liczba recenzji: 55

  Jak dla mnie ideał :)

  Nie sądziłem, żę taki produkt będzie w stanie mnie pozytywnie zaskoczyć, przecież pionek to pionek, nie ma tu za wiele filozofii, a jednak produkt pozytywnie zaskoczył! Pionki wykonane są z wysokiej jakości plastiku w soczystym kolorze. Bardzo przydatne akcesorium do wszelkiego rodzaju gier, tak planszowych jak i RPG. Ja szukałem prostej i eleganckiej metody wizualizacji na siatce bitewnej w systemie d20 i te pionki są jak znalazł.


  Grzegorz

  Liczba recenzji: 3

  Jak dla mnie ideał :)

  Pionki solidnie wykonane. Dobrej jakości plastik. Ładny nasycony kolor z połyskiem. Nie za duże, nie za małe, stoją stabilnie. Nie można się do niczego przyczepić, dlatego z czystym sumieniem daję 5. Obsługa REBELa jak zwykle wzorowa. Polecam ten sklep.


  Krzysztof

  Liczba recenzji: 13

  Jak dla mnie ideał :)

  pionki hmmm jak pionki ale jakże przydatne do czego hmmm zawsze znajdują jakieś zastosowanie mają bardzo intensywne i soczyste kolory, polecam wszystkim grającym w gry RPG i nie tylko.

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie