Zestaw Terenów: Zestaw Duży Zielony
Duży zestaw terenów do bitewniaków!- Wydawca:
- Klaudia Pruszkowska
Dostawa (Przesyłka kurierska DHL)
już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy
Opis
Potrzebujesz zestawu gotowych terenów do gry bitewnej w konkretnej tematyce? Nie szukaj więcej - dzięki Klaudii Pruszkowskiej Twoje bitwy na stołach będą o wiele ciekawsze!
Doskonały zestaw terenów na większe pola bitwy. Makiety w kolorach zieleni, brązów i szarości. Idealnie pasuje do zielonych, brązowych i trawiastych mat. Świetnie sprawdzi się w grach w klimacie fantasy, jak i sci-fi. Zrobiony z myślą o grach 28-35mm, a więc popularnych systemów takich jak Warhammer Age of Sigmar, Warhammer 40000, Władca Pierścieni czy Star Wars Legion.
Zestaw zawiera 26 elementów w tym:
- 2 x las iglasty
- 5 x pole
- 6 x murek
- 4 x skałki
- 4 x górka klif
- 3 x górka piętrowa
- 1 x wąwóz
- 1 x jezioro
Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie, przez co każda makieta jest niepowtarzalna. Kształt poszczególnych elementów może się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciach.
Podstawowe informacje
- Zawartość pudełka:
- 26 elementów terenu
- Kod producenta:
- KP-GR-BIG
- Kod EAN / UPC:
- 8607112736692
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Robisz zakupy pierwszy raz?