A Song of Ice & Fire: Golden Company Swordsmen (Szermierze Złotej Kompanii)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska).
A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska)
Złota Kompania słynie ze swojego motta, które brzmi: "Nasze słowo jest pewne niczym złoto". Kiedy wynajmiesz ich do walki, w boju spłacają wszystko, do ostatniego miedziaka. Ich szermierze są znakomicie wyszkoleni i specjalizują się w odkrywaniu słabych punktów we wrogich liniach obrony. Praktycznie nigdy nie uciekają z pola bitwy, nawet w beznadziejnych sytuacjach - dzięki temu stanowią znakomitą inwestycję dla każdego, kogo stać na ich usługi. Poza 12 modelami tworzącymi oddział Szermierzy w zestawie znajduje się model Oficera wraz z figurką i kartą dodatku. A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna przenosi epickie bitwy, polityczne intrygi oraz ikonicznych bohaterów z kart bestsellerowych powieści George'a R. R. Martina prosto na Wasze stoły. Pełne detali, złożone i gotowe do gry figurki umożliwią Ci objęcie dowództwa nad bohaterami i armiami Wielkich Rodów Westeros - poprowadź ich do walki o Żelazny Tron w ekscytujących, unikalnych trybach rozgrywki! UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Warfactory, Cool Mini Or Not
174,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Złota Kompania słynie ze swojego motta, które brzmi: "Nasze słowo jest pewne niczym złoto". Kiedy wynajmiesz ich do walki, w boju spłacają wszystko, do ostatniego miedziaka. Ich szermierze są znakomicie wyszkoleni i specjalizują się w odkrywaniu słabych punktów we wrogich liniach obrony. Praktycznie nigdy nie uciekają z pola bitwy, nawet w beznadziejnych sytuacjach - dzięki temu stanowią znakomitą inwestycję dla każdego, kogo stać na ich usługi.

Poza 12 modelami tworzącymi oddział Szermierzy w zestawie znajduje się model Oficera wraz z figurką i kartą dodatku.

A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna przenosi epickie bitwy, polityczne intrygi oraz ikonicznych bohaterów z kart bestsellerowych powieści George'a R. R. Martina prosto na Wasze stoły. Pełne detali, złożone i gotowe do gry figurki umożliwią Ci objęcie dowództwa nad bohaterami i armiami Wielkich Rodów Westeros - poprowadź ich do walki o Żelazny Tron w ekscytujących, unikalnych trybach rozgrywki!

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 13 figurek do samodzielnego pomalowania
  • 1 tacka piechoty
  • 1 karta jednostki
  • 1 karta dodatku
  • instrukcja
Kod producenta:
WFSIF516

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Golden Company Swordsmen (Szermierze Złotej Kompanii)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie