Archaon - Exalted Grand Marshal of the Apocalypse

Wybraniec Bogów Chaosu przybywa!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Wspominany przerażonymi szeptami przez wodzów i królów, Archaon jest cieniem Chaosu spadającym na Świat Śmiertelników. Najwspanialszy z czempionów Mrocznych Bogów jest ucieleśnieniem zagłady i zniszczenia. Jednoczący armie Chaosu swym żelaznym uściskiem, dzierżąc demoniczny miecz Zabójcę Królów, ujeżdżając przerażającą, trójgłową bestię Dorghar'a...wyrusza na spotkanie zjednoczonych sił Porządku. Archaon - Trójoki Król, Brzytwa Świata, Spragniony Łowca, dopilnuje by bohaterowie Sigmara padli u jego stóp!Ten ogromny, niezwykle detaliczny model złożony jest z 85 części! Znajdziesz tu potężne artefakty jakimi obsypali Archaona Mroczni Bogowie, wielką bestię z rozpiętymi skrzydłami oraz ogromną jak na tę skalę podstawkę 160mm.Obecność Archaona na stole z pewnością odbierze zapał do walki twym rywalom!
Wydawca:
Games Workshop
52495
44995
-14%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wspominany przerażonymi szeptami przez wodzów i królów, Archaon jest cieniem Chaosu spadającym na Świat Śmiertelników. Najwspanialszy z czempionów Mrocznych Bogów jest ucieleśnieniem zagłady i zniszczenia. Jednoczący armie Chaosu swym żelaznym uściskiem, dzierżąc demoniczny miecz Zabójcę Królów, ujeżdżając przerażającą, trójgłową bestię Dorghar'a...wyrusza na spotkanie zjednoczonych sił Porządku. Archaon - Trójoki Król, Brzytwa Świata, Spragniony Łowca, dopilnuje by bohaterowie Sigmara padli u jego stóp!

Ten ogromny, niezwykle detaliczny model złożony jest z 85 części! Znajdziesz tu potężne artefakty jakimi obsypali Archaona Mroczni Bogowie, wielką bestię z rozpiętymi skrzydłami oraz ogromną jak na tę skalę podstawkę 160mm.

Obecność Archaona na stole z pewnością odbierze zapał do walki twym rywalom!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
300 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie