Beastclaw Raiders - Stonehorn

1 model
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
 • wydanie angielskie
This multi-part plastic kit contains all the components necessary to assemble one of the following: Huskard, Frostlord or Beastriders on Stonehorn, or a Huskard, Frostlord or Beastriders on Thundertusk.  Comes with a Citadel 120x92mm Oval base. --- Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki. Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny. Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
15995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.This multi-part plastic kit contains all the components necessary to assemble one of the following:

Huskard, Frostlord or Beastriders on Stonehorn, or a Huskard, Frostlord or Beastriders on Thundertusk. 

Comes with a Citadel 120x92mm Oval base.

---

Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.

Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.

Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Beastclaw Raiders - Stonehorn
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie