Branchwych

1 model w blisterze.
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Praktykujące druidyczną magię życia, chronią święte polany klanów. Wiedźmy te obdarzane są ogromnym szacunkiem za magiczne umiejętności i zdolności dowodzenia. Ich ponurym obowiązkiem jest zbieranie poległych towarzyszy po bitwie, czyniąc z nich niezwykle gwałtowne i podatne na gniew, który gromadzi się po tak gorzkich doświadczeniach. Wiedźmom tym często towarzyszą ogromne wije, których potężne szczęki z łatwością przecinają ciało i kości. Blister zawiera części potrzebne do sklejenia jednej wiedźmy z ogromną kosą i wijem. Model osadzony na okrągłej podstawce 32mm.
Wydawca:
Games Workshop
6500

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Praktykujące druidyczną magię życia, chronią święte polany klanów. Wiedźmy te obdarzane są ogromnym szacunkiem za magiczne umiejętności i zdolności dowodzenia. Ich ponurym obowiązkiem jest zbieranie poległych towarzyszy po bitwie, czyniąc z nich niezwykle gwałtowne i podatne na gniew, który gromadzi się po tak gorzkich doświadczeniach. Wiedźmom tym często towarzyszą ogromne wije, których potężne szczęki z łatwością przecinają ciało i kości.

Blister zawiera części potrzebne do sklejenia jednej wiedźmy z ogromną kosą i wijem. Model osadzony na okrągłej podstawce 32mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Branchwych
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie