Daemons of Khorne - Start Collecting

14 modeli
1 opinia
  • wydanie angielskie
Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.Zestaw Daemons of Khorne zawiera:10 modeli Bloodletters - pragnące krwi każdej żywej istoty, ich wściekłe ataki zasypią szeregi wroga.3 Bloodcrushers - ziemia drży gdy te kolosy szarżują na przerażonych śmiertelników.Bloodthrone - ta powykręcona mieszanina żywego ciała i maszyny istnieje tylko w jednym celu - by miażdżyć pod sobą ciała tych głupców, którzy staną na jej drodze.---Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
24995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.

Zestaw Daemons of Khorne zawiera:

  • 10 modeli Bloodletters - pragnące krwi każdej żywej istoty, ich wściekłe ataki zasypią szeregi wroga.
  • 3 Bloodcrushers - ziemia drży gdy te kolosy szarżują na przerażonych śmiertelników.
  • Bloodthrone - ta powykręcona mieszanina żywego ciała i maszyny istnieje tylko w jednym celu - by miażdżyć pod sobą ciała tych głupców, którzy staną na jej drodze.

---

Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.

Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.

Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
600 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie