Daemons of Khorne - Start Collecting

14 modeli
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy. Zestaw Daemons of Khorne zawiera: 10 modeli Bloodletters - pragnące krwi każdej żywej istoty, ich wściekłe ataki zasypią szeregi wroga. 3 Bloodcrushers - ziemia drży gdy te kolosy szarżują na przerażonych śmiertelników. Bloodthrone - ta powykręcona mieszanina żywego ciała i maszyny istnieje tylko w jednym celu - by miażdżyć pod sobą ciała tych głupców, którzy staną na jej drodze. --- Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki. Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny. Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
24995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.

Zestaw Daemons of Khorne zawiera:

 • 10 modeli Bloodletters - pragnące krwi każdej żywej istoty, ich wściekłe ataki zasypią szeregi wroga.
 • 3 Bloodcrushers - ziemia drży gdy te kolosy szarżują na przerażonych śmiertelników.
 • Bloodthrone - ta powykręcona mieszanina żywego ciała i maszyny istnieje tylko w jednym celu - by miażdżyć pod sobą ciała tych głupców, którzy staną na jej drodze.

---

Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.

Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.

Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie