Drycha Hamadreth

1 model w pudełku.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Mówi się, że Drycha jest prawdziwym duchem dawnych czasów, który walczył u końcu świata-który-był. Córka Alarielle nazwała siebie Regentem Wyrzutków, prowadząc ich do bitwy wykrzykując pieśni nienawiści do wrogów. Jej brak samokontroli i żądza krwawego mordu czynią z niej strasznego przeciwnika, który stoi na pograniczu między przygniatającą depresją, a rozgrzaną do białości furią. Drycha nie widzi różnicy między orrukami a wojownikami Stormcast, między gor-kinami a duardinami. Jest agentem przemocy, który będzie walczył nieustannie, aż nie osiągnie chorego marzenia o dominacji sylvaneth na świecie.W zestawie znajdziecie wszystkie części do złożenia Drychy. Jej ciało jest nosicielem uli szerszeni lub gniazdem trujących węży. Ten spory model osadzony jest na owlanej podstawce 105x70mm.
Wydawca:
Games Workshop
15995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Mówi się, że Drycha jest prawdziwym duchem dawnych czasów, który walczył u końcu świata-który-był. Córka Alarielle nazwała siebie Regentem Wyrzutków, prowadząc ich do bitwy wykrzykując pieśni nienawiści do wrogów. Jej brak samokontroli i żądza krwawego mordu czynią z niej strasznego przeciwnika, który stoi na pograniczu między przygniatającą depresją, a rozgrzaną do białości furią. Drycha nie widzi różnicy między orrukami a wojownikami Stormcast, między gor-kinami a duardinami. Jest agentem przemocy, który będzie walczył nieustannie, aż nie osiągnie chorego marzenia o dominacji sylvaneth na świecie.

W zestawie znajdziecie wszystkie części do złożenia Drychy. Jej ciało jest nosicielem uli szerszeni lub gniazdem trujących węży. Ten spory model osadzony jest na owlanej podstawce 105x70mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drycha Hamadreth

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie