Drycha Hamadreth

1 model w pudełku.
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Mówi się, że Drycha jest prawdziwym duchem dawnych czasów, który walczył u końcu świata-który-był. Córka Alarielle nazwała siebie Regentem Wyrzutków, prowadząc ich do bitwy wykrzykując pieśni nienawiści do wrogów. Jej brak samokontroli i żądza krwawego mordu czynią z niej strasznego przeciwnika, który stoi na pograniczu między przygniatającą depresją, a rozgrzaną do białości furią. Drycha nie widzi różnicy między orrukami a wojownikami Stormcast, między gor-kinami a duardinami. Jest agentem przemocy, który będzie walczył nieustannie, aż nie osiągnie chorego marzenia o dominacji sylvaneth na świecie. W zestawie znajdziecie wszystkie części do złożenia Drychy. Jej ciało jest nosicielem uli szerszeni lub gniazdem trujących węży. Ten spory model osadzony jest na owlanej podstawce 105x70mm.
Wydawca:
Games Workshop
15995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Mówi się, że Drycha jest prawdziwym duchem dawnych czasów, który walczył u końcu świata-który-był. Córka Alarielle nazwała siebie Regentem Wyrzutków, prowadząc ich do bitwy wykrzykując pieśni nienawiści do wrogów. Jej brak samokontroli i żądza krwawego mordu czynią z niej strasznego przeciwnika, który stoi na pograniczu między przygniatającą depresją, a rozgrzaną do białości furią. Drycha nie widzi różnicy między orrukami a wojownikami Stormcast, między gor-kinami a duardinami. Jest agentem przemocy, który będzie walczył nieustannie, aż nie osiągnie chorego marzenia o dominacji sylvaneth na świecie.

W zestawie znajdziecie wszystkie części do złożenia Drychy. Jej ciało jest nosicielem uli szerszeni lub gniazdem trujących węży. Ten spory model osadzony jest na owlanej podstawce 105x70mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.4

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drycha Hamadreth
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie