Dust Tactics: Blutkreuz Korps Zombie Suicide Squad

Oddział zombie samobójców, strzeż się, jeśli nie chcesz stać się potworem
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Elitarni żołnierze Osi wyposażani są w niewielkie ampułki z serum zombie... W ostateczności, gdy nie ma już nadziei na ocalenie, lecz wciąż są żywi - używają go. W ten sposób powstają inteligentne zombie, odporne na większość broni małokalibrowej i gotowe służyć ojczyźnie aż do śmierci. Kolejnej...Ten oddział wyposażony jest w jednorazowe wyrzutnie panzerfaust oraz mini p-panz. Dzięki temu jest w stanie zniszczyć nawet kilka sztuk wrogiej broni pancernej nim sam ostatecznie polegnie.Te Zombie były kiedyś dumnymi członkami Afrikakorps, co widać po ich mundurach. Teraz znów służą ojczyźnie w zdradzieckich piaskach Bliskiego Wschodu.Do figurek dołączana jest karta ze statystykami oddziału.Jak wszystkie figurki ze świata Dust, te modele dotrą do Ciebie złożone i z nałożonym podkładem. Jednostki mogą trafić na pole bitwy od razu po wyjęciu z pudełka, są też gotowe do malowania, nie musisz używać dodatkowych podkładów przed rozpoczęciem pracy.
Wydawca:
WARFACTORY
9495
7495
-21%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Elitarni żołnierze Osi wyposażani są w niewielkie ampułki z serum zombie... W ostateczności, gdy nie ma już nadziei na ocalenie, lecz wciąż są żywi - używają go. W ten sposób powstają inteligentne zombie, odporne na większość broni małokalibrowej i gotowe służyć ojczyźnie aż do śmierci. Kolejnej...

Ten oddział wyposażony jest w jednorazowe wyrzutnie panzerfaust oraz mini p-panz. Dzięki temu jest w stanie zniszczyć nawet kilka sztuk wrogiej broni pancernej nim sam ostatecznie polegnie.

Te Zombie były kiedyś dumnymi członkami Afrikakorps, co widać po ich mundurach. Teraz znów służą ojczyźnie w zdradzieckich piaskach Bliskiego Wschodu.

Do figurek dołączana jest karta ze statystykami oddziału.

Jak wszystkie figurki ze świata Dust, te modele dotrą do Ciebie złożone i z nałożonym podkładem. Jednostki mogą trafić na pole bitwy od razu po wyjęciu z pudełka, są też gotowe do malowania, nie musisz używać dodatkowych podkładów przed rozpoczęciem pracy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • figurki
  • karta ze statystykami
Waga:
85 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dust Tactics: Blutkreuz Korps Zombie Suicide Squad

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie